• Parseller Mah. Çimen Sok. No:90 Ümraniye / İST.
  • 7/24 Servis

Otomatik Kapı Servisi

 

Otomatik sürgü kapı motoru Hızlı güçlü üstdüzey güvenlikli

.PRATİK 
Bütünleşik kontrol ünitesi ve alıcı. Kolay programlama ve diyagnoz için Led fonksiyon ayarı ve trimmer ayarı. 

COMUNELLO'DA MEKANİK YAPILMIŞ 
Mükemmel bir şekilde eşleşen metalik şanzıman dişlileri. Motor destek yatakları, tam yükte bile sessiz hareketi garanti eder. 

GÜVENLİ 
Geri dönüşümsüz motor, kapıyı kazara veya isteyerek zorlanmaya karşı korur. Anahtar ve alüminyum tutamaklı kolay açılır acil durum açma mekanizması.

LIMIT STOPS 
Mekanik veya manyetik limit anahtarlı versiyonlar. Programlanabilir otomatik / yarı otomatik limit anahtarı, zamanlayıcı ve hız düşürücü.Sağlanan sabitleme aksesuarlarıyla yükseklik ve düzlem ayarı.satın almak için https://otkdoor.com/bahce-suergue-kapi-motor-seti-comunello-fort-600-u-181.html

 

Otomatik Dairesel Kapı, kanatları 5 m'ye kadar olan kanatlı kapılar için kullanılan bir teleskopik aktüatör hattıdır. 

En yüksek kalitede mekanik bileşenler kullanılarak dayanacak şekilde üretilen bu aktüatörler, tüm hava koşullarında optimum performans sağlar. 

Basit, güvenli bir acil durum serbest bırakma kolu, yüksek seviyede güvenlik ve güvenilirlik sağlar . Standart vidayla sabitlenmiş destek braketlerinin kullanımı bu aktüatörlerin kurulumunu oldukça kolaylaştırır. satın almak için https://otkdoor.com/dairesel-90-derece-bahce-kapi-motoru-comunello-u-252.html